Můj příběh

 

Mojí vášní je tanec, alternativní metody léčby, speciální cvičení, meditace. Ukazuji cestu ženám, které chtějí prožít nádherný život plný lásky, zdraví, vášně sami se sebou, partnerem a dětmi v souladu s přírodou a svými potřebami.

 

Zajímá vás, kdo jsem a co jsem pro vás připravila? Zde je krátké video o mě:

Jsem temperamentní žena, máma tří dětí, milující pohyb, tvoření a relaxaci. Žiji v souladu se svým tělem, přijímám se taková, jaká jsem i se svými chybami. Každý den se snažím prožít naplno. Mou vášní se stalo objevování ženského světa a to skrze tanec, speciální tantrikcá cvičení, masáže a meditace.

Již během studia na VŠ jsem se začala zajímat o alternativní metody, které bych mohla skloubit s klasickou fyzioterapií. A úplně mě nadchly výsledky, nadšení lidí, kterým jsem mohla mé zkušenosti předávat dál. Nasedla jsem do rozjetého vlaku, který postupně zrychloval. Přicházely další semináře. Tak, jak jsem začala objevovat různé alternativní metody, tak jsem začala i více poznávat a chápat samu sebe.

Mnohdy to nebyly příjemné chvíle. Ale životní zkušenosti, výzvy, pády a znovu chuť jít a objevovat nové, mě hnaly dál. Postupně jsem nacházela stále větší spokojenost, štěstí uvnitř sebe samé, začala jsem více brát zodpovědnost za svůj život do svých rukou, s vědomím, že vše je tak, jak má být.

Dnes můžu říct, že se mám se ráda a jsem vděčná za vše a všechny, které mi život seslal do cesty. Protože nic není náhoda, vše má svůj význam.

Vystudovala jsem:

1998 - 2001 Zdravotně - sociální fakulta Ostravské univerzity, obor Léčebná rehabilitace a fyzioterapie
2001 - Seminář míčkové facilitace a nespecifické mobilizace kloubní Zdeňka Jebavá
1999 - 2002 japonská masáž shiatsu Darja shiatsu school
2001-2003 Reiki I. - III. st. Oshovo centrum Lažánky
2004 - Lektor masáže dětí a kojenců Jana Hašplová
2006 - Medová masáž API terapie BUĎ FiT
2006 - Koncept bazální stimulace Institut bazální stimulace Karolína Friedlová
2015 - Základní kurz reflexní terapie Patakyovi
od roku 2016 výcvik Kraniosakrální osteopatie CSO1, CSO2, CSO3a, CSO 3b - Radek Neškrabal

  • Pět tantrik - jóga pro ženy podporující ženskou energii a posilující pánevní dno.
  • Mohendžodáro - základní seminář Petra Oge

S láskou Lenka