Mám se ráda

Mám se ráda – zbavení se negativních myšlenek

 

Taky se Vám kradou do hlavy? Našeptávají Vám jak vše, co děláte, nemá žádný smysl?

Můžu Vás ujistit, že mně tito myšlenkoví permoníčci už vyvedli dost neplechy.

 Ale jedno je jasné – dá se nad nimi zvítězit!

Pojďte to také zkusit!

 

V eBooku Tajemství ženské krásy poukazuji na to, jak je důležité milovat a mít v úctě samu sebe. I když se to zdá být jednoduché, myslím si, že každá z nás zažila v životě situace, kdy jí v hlavě proběhly myšlenky typu to neumím…na to nejsem dostatečně dobrá…nikdo mě nemá rád…nezasloužím si lásku…a spousta dalších ne, ne, ne.

Negativní myšlenka – důsledek?

Letos na jaře jsem si opět utvrdila, jakou sílu mají naše myšlenky. Byla jsem s dětmi u rybníku, bylo ještě docela chladno, poprchávalo. Dětem to vůbec nevadilo a s nadšením se hrály na břehu rybníčku. A já vnímala ten můj strach. Pokaždé jsem se ho snažila přijmout a nepodléhat mu, ale stejně se tam vkradla myšlenka: To jsem zvědavá, kdo v tom rybníku skončí první. A šup, ještě věta ani nedozněla v mé hlavě a už jsem vytahovala z rybníčku mokré dítko.

Naše myšlenky nám utváří budoucnost

 Každá myšlenka, každé slovo a každý pocit způsobuje dění v našem těle, v naší duši a navíc ve všech oblastech našeho života.

Tělo se vždy řídí pokyny myšlení. Jsou to naše myšlenky, obrazy, představy a pocity, které určují náš život. My sami můžeme svému tělu darovat pomocí myšlení zdraví, dlouhověkost. Ale stejně je můžeme nevědomými myšlenkami a slovy oslabit a zničit.

Zbavit se negativity pomocí síly dechu

Pokaždé, když se přistihnete při nějaké negativní myšlence, která se týká Vás nebo někoho jiného, zajděte si na čerstvý vzduch. Zatímco vydechujete, představujte si, jak pomocí paprsku odstraňujete negativní myšlenkové formy, které se vytvořily ve Vaší mysli.

Prostě ty myšlenky nechte být. Nechejte je volně proudit Vaší hlavou. Pozorujte je jako, kdyby byly umístěny ve vlaku, který projíždí Vaší hlavou. Nerozebírejte je, nezabíhejte do vytváření si různých možností  typu Kdyby….

Existuje pouze hluboký nádech, hluboký výdech a Vy. Jedinečná, krásná bytost nalezající ve svém nitru hluboký klid a mír.

 

Umění centrování

Bytí ve vlastním středu nám umožní zakusit samu sebe, své nitro, myšlenky, lásku, duši v jednotě, celistvosti. Propojte se se svým středem a azkuste tuto jedinčenou energii.

 

Komentáře
  • Stáhněte si ZDARMA eBook

    Získej eBook ZDARMA, který ti ukáže kroky, jak být sama se sebou spokojená a žít život plný lásky.

  • Nejnovější příspěvky