Jak slavíme Den dětí

 

Jako asi každá maminka přemýšlím, jak letos oslavíme s dětmi jejich červnový svátek. Z bilbordů a nástěnek mě každý den při cestě do práce lákají plakáty na různé akce s vyhlídkou nejlépe stráveného Dne dětí.

Tradiční den plný her, soutěží, skákacích hradů, dobrůtek a dalších lákadel.

Děti sice mají rády zážitky, cestují, prozkoumávají nová místa, ale já cítím, že se mi nechce strávit den s další masou lidí.

Co takhle být pro změnu doma a užít si tento den v domácím prostředí?new 100

A co budeme dělat?

Krepovým papírem vyzdobíme obývák a proměníme jej na zámek, oprášíme karnevalové masky (vždyť kraneval nemusí být jen v únoru),

společně si upečeme naše oblíbené muffiny a vyrobíme si dekoraci z papíru na šperkovnici.

No a protože všichni rádi tančíme, vypukne na závěr velká taneční show.

Večer budeme jistě unaveni, ale spokojeni z pěkně prožitého dne. A jako každý večer, tak i v tento významný den se pomodlíme. Za všechny děti. Za ty, které nemají rodiče, zakusily hlad a bídu a jsou nemocné. Modlíme se za to, aby cítili všudepřítomnou lásku, byly zdravé, šťastné, prožily život bez útrap a z každého jejich úsměvu se mohla zrodit víla.

Já nakonec děkuji za ty mé tři poklady a těším se na další dny, které společně prožijeme jako tento dnešní.

Vždyť dětský den nemusíme oslavovat jen 1. června.

A ať se rozhodnete oslavit dětský den doma, vyrazíte na akci pro děti pořádanou ve vašem okolí nebo si v lese opečete špekáčky, tak vám přeji příjemný den plný radosti, smíchu a hlavně bez úrazu.

Lenka

 

Lenka Podolinská, Bc.

Mojí vášní je tanec, alternativní metody léčby, speciální cvičení, meditace. Pomáhám všem, kteří chtějí prožít nádherný život plný lásky, zdraví, vášně sami se sebou, partnerem, dětmi v souladu s přírodou a svými potřebami. Více se o mě dozvíte zde --

Komentáře

  • Stáhněte si ZDARMA eBook

    Získej eBook ZDARMA, který ti ukáže kroky, jak být sama se sebou spokojená a žít život plný lásky.

  • Nejnovější příspěvky